Relacja LIVE z turnieju eliminacyjnego !!!

W najbliższą niedzielę czyli 09.06.2019 na obiektach RKS Grodziec Będzin przy ulicy Kijowskiej 2 odbędzie się turniej eliminacyjny do VI edycji turnieju piłki nożnej dla dzieci z rocznika 2010 "Młode Piłkarskie Talenty". Stawką są dwa miejsca w turnieju głównym który odbędzie się tuż po wakacjach, a więc w pierwszy weekend września, w tym roku wypada to 07/08 dzień miesiąca.

Turniej będzie mieć charakter rozgrywek ligowych i jak pisaliśmy już wcześniej dwa najwyżej sklasyfikowane zespoły uzyskają awans, sytuacja w tabeli będzie zapewne się co chwilę zmieniać, może dochodzić do wielu zapytań np. "jak wygląda aktualnie sytuacja w tabeli ?" , "ile musimy strzelić bramek w następnym meczu ?| itp. Postanowiliśmy wyjść na przeciw tym potencjalnym pytaniom i będziemy prowadzić relację LIVE z turnieju. Ale co to znaczy tak na prawdę ta relacja LIVE ???

Wszystkie wyniki będą podawane i wpisywane na bieżąco na naszą stronę dzięki czemu będzie można je śledzić za pośrednictwem smartfonów, tabletów czy też komputerów na żywo zależnie od zmieniającej się sytuacji:

- po wejściu w zakładkę "Terminarz" będziemy mogli zobaczyć wyniki wszystkich aktualnie rozegranych spotkań oraz harmonogram kolejnych.

- po wejściu w zakładkę "Tabela" będziemy mogli zobaczyć aktualną tabelę w danym momencie z ilością zdobytych punktów, rozegranych meczów oraz bilansem bramkowym

- po wejściu w zakładkę "Statystyki turniejowe" będziemy mogli zobaczyć aktualne statystyki zarówno indywidualne jak i drużynowe np. aktualną klasyfikację strzelców turnieju.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!